SepetALIŞVERİŞ SEPETİM
Sepetinizde ürün yok
4 adet ve üzeri alımlarda %10 üye indirimi
Telefonla Sipariş 0(422) 321 99 60

Her üye alışverişinde 4 adet ve üzeri alışverişlerde ek %10 indirim

Garanti Şartları

GARANTİ KOŞULLARI,

 

1- Ürüne ait özellikler www.gurmenatural.com   adresinde belirtilmiştir. Bu web sitesinde ürünleri tanıtmak amacıyla yer verilen bilgiler üretici ve ithalatçı firmaların kullanım kılavuzlarından, internet sitelerinden, ürün açıklamaları metinlerinden derlenmiştir. Bu yüzden açıklamalarda yer alan bilgilerden kaynaklanan herhangi bir maddi ve manevi ziyanlardan dolayı sorumlu üretici ve ithalatçı firmalardır. AŞIKZADE NATURAL bu bilgileri sadece aktarmaktadır.

 

2- www.gurmenatural.com 'dan aldığınız tüm ürünler, orijinal olup üretici ve ithalatçı firmaların garantisi altındadır. Siparişleriniz gönderilmeden önce kontrol edilerek kargoya teslim edilmektedir. Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim alsanız dahi bu hasar ve zararı fotoğrafla belgelediğinizde hasar görmüş ürünler bedelsiz olarak tarafınıza ulaştırılacaktır.

 
3- Almış olduğunuz ürününü ambalajını açmadan/tahrip etmeden/bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturası, sipariş numaranızı da içeren bir dilekçe veya iade formu ile iade ediniz. Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vesair şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

4- Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür.


5- Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün AŞIKZADE NATURAL ’a ulaştığı andan itibaren en geç otuz (30) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir.

 

6- Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir.

Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et